Brother TN421Y Toner cartridge, Yellow
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 340.00 mm |
| Brutokaal | 0.7 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 140 mm |
| Brutolaius (mm) | 183 mm |
| Kogus | 1 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 1800 lk |
| Maht (m3) | 0.0087108 m |
| Netokaal | 0.271 kg |
| Paber/Papp | 373.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 56.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer product name | TN421Y |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.429 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother tn421y toner cartridge, yellow, tn421y, brother, tindid ja toonerid

